INFORMACJE
Dodane przez: Honeymoon Backdrop   Dnia: Styczeń 19, 2018

Aby zamówić motyw dla WordPress lub Coppermine, należy w zakładce “ZAMÓW TERAZ” napisać maila ze wszystkimi potrzebnymi informacjami (tj. Tytuł Strony, Adres Strony, Kolorystyka*, Zdjęcia których mam użyć do motywu (najlepiej linki do obrazów HQ)). Czas, w jakim odpisuje na zamówienie to ok. 1-2 dni – wówczas dogadamy więcej informacji.

Zamówienia przyjmuję przez: wiadomości mailowe, wiadomości na twitterze (@arianagrandeplp)

Cena jednego motywu:
WordPress: 30 ZŁ
Coppermine (Galeria): 25 ZŁ

Po zaksięgowaniu wpłaty mam czas 7-14 dni na zrealizowanie Twojego zamówienia!

Zabrania się kopiowania jakich kol wiek części Tej Witryny, oraz motywów z nią powiązanych. Zabrania się kopiowania tworzonych przez Autora “Honeymoon Backdrop” motywów dla innych stron – które takowe zamówiły!

REKLAMA

 

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Honeymoon Backdrop
Adres: WWW.HONEYMOONBACKDROP.FAN-STREFA.PL
Hosting: Fan-Strefa.pl
Kontakt: kontakt@honeymoonbackdrop.fan-strefa.pl
Theme by Honeymoon Backdrop
CENNIK
Cena jednego motywu:
Wordpress: 30 ZŁ
Coppermine (Galeria): 25 ZŁ
INFORMACJE
Aby zamówić motyw dla Wordpress lub Coppermine, należy w zakładce "ZAMÓW TERAZ" napisać maila ze wszystkimi potrzebnymi informacjami (tj. Tytuł Strony, Adres Strony, Kolorystyka*, Zdjęcia których mam użyć do motywu (najlepiej linki do obrazów HQ)). Czas, w jakim odpisuje na zamówienie to ok. 1-2 dni - wówczas dogadamy więcej informacji. Po zaksięgowaniu wpłaty mam czas 7-14 dni na zrealizowanie Twojego zamówienia!
KONTAKT
Jeśli masz jakieś pytania pisz pod adres: honeymoonbackdrop@gmail.com, lub kontakt@honeymoonbackdrop.fan-strefa.pl
NAJNOWSZY FILM
COPYRIGHT
Zabrania się kopiowania jakich kol wiek części Tej Witryny, oraz motywów z nią powiązanych. Zabrania się kopiowania tworzonych przez Autora "Honeymoon Backdrop" motywów dla innych stron - które takowe zamówiły!